مجموعه رفاهی انزلی VIP

بندر انزلی، یکی از شهرهای زیبای شمال ایران است که هر سال پذیرای میلیون ها توریست است، جاذبه های دیدنی زیادی دارد و در کنار کمیت، تنوع دیدنی هایش هر گردشگری را به چند روز ماندن در انزلی تشویق می کند.
بندر انزلی یکی از دیدنی ترین شهرهای استان گیلان هم به جهت طبیعی و هم معماری های دیدنی است. انزلی دومین شهر گیلان با فاصله 40 کیلومتری (نیم ساعته) از رشت و پنجمین بندر فعال اقتصادی کشور محسوب می شود.

 

 

 

 

 

 

اتمام قرارداد

 

خواهشمند است قوانین و مقررات تعیین شده مربوط به استفاده از ویلای ها که به شرح زیر درج شده را به صورت کامل مطالعه و نسبت به رعایت موارد ذکر شده توسط خود و همراهان محترم اقدام فرمایید.

1- رعایت مقررات و شئون اسلامی و همچنین نظم و آرامش از سوی متقاضی و همراهان محترم ایشان الزامی می باشد.

2- ظرفیت پذیرش ویلا به اتفاق شخص دارای معرفی نامه در مجموعه رفاهی بندر انزلی 12 نفر می باشد .

3- به منظور خدمت رسانی هر چه بهتر به سایر همکاران ،خواهشمند است نسبت به تخلیه ویلا راس ساعت مقرر اقدام فرمایید.

4- ورود به مجتمع در روز اول ساعت 14:00 و تخلیه در روز آخر ساعت 10:00 صبح می باشد..

5- همراه داشتن شناسنامه زوجین جهت پذیرش ویلا الزامی می باشد.

6- همراه داشتن کارت شناسایی معتبر عکسدار از همراهان الزامی می باشد. لازم به ذکر است از ورود افراد به صورت گروه های مجردی جلوگیری به عمل خواهد آمد.

7- در صورت همراه داشتن نفرات اضافه ، به ازاء هر نفر (نفرات 7 سال به بالا) مبلغ 000 100 ریال دریافت خواهد شد.

8- استفاده از ویلا صرفا جهت پرسنل شاغل یا بازنشسته دارای معرفی نامه بوده و همکاران حق واگذاری ویلا به افراد غیر را ندارند.

9- در هنگام خروج از ویلا از بسته بودن پنجره و خاموش بودن کولر، لامپ ها و ... مطمئن شوید

10- خواهشمند است در مدت زمان استفاده از ویلا ، از وسایل موجود نهایت مراقبت را به عمل آورده و نظافت داخل ویلا و محیط اطراف خارج از ویلا را رعایت فرمایید.

11- به دلیل اینکه مجتمع فاقد طرح سالم سازی می باشد تقاضا می شود جدا از شنا کردن همراهانتان خودداری نموده تا شاهد اتفاق ناگوار نباشیم در غیر این صورت عواقب ناشی از عدم رعایت موارد فوق به عهده سرپرست محترم خانواده می باشد.

نشانی: گیلان - بندر انزلی - میدان مادر خیابان پاسداران پس از هتل امیر سرا(سمت راست اولین کوچه) - مجموعه رفاهی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان
تلفن : 44509288-013

 

بالا