مجموعه فرهنگی و رفاهی شماره 4 (چادگان)

- موقعيت جغرافيايي دهکده فرهنگی تفریحی زاینده رود

دهکده فرهنگی تفریحی زاینده رود در 120 کیلومتری غرب استان اصفهان در حاشیه رودخانه زاینده رود و در 2 کیلو متری شهر چادگان در منطقه فریدن بزرگ واقع شده. دهکده فرهنگی تفریحی زاینده رود از سمت شمال با شهرستان فريدن ،از سمت غرب با شهرستان چادگان، از سمت شرق با شهرستان تيران و كرون ، از سمت جنوب با استان چهارمحال و بختياري و از سمت غرب با بخش چنارود همجوار بوده.

این مجموعه فرهنگی و رفاهی شماره 4 دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در  دهکده تفریحی زاینده رود واقع گردیده است که در طول سال آماده ارایه خدمت به کلیه همکاران دانشگاه علوم پزشکی اصفهان می باشد، این مجموعه دارای 10 عدد ویلا بسیار زیبا و با چشم انداز بی نظیر در ضلع شمالی دهکده بنا گردیده است.

 

 آدرس: اصفهان- نجف آباد – تیران- 30 کیلومتر بعداز تیران – چادگان- سمت چپ- 30 کیلومتر بعدا زدوراهی- میدان نبوت- دهکده عمران زاینده رود – زون 2- ویلاهای علوم پزشکی

(ویژه کارکنان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان)

 

 

رزرو سهمیه های کنسل شده مراکز

 

قابل توجه همکاران محترم :

خواهشمند است قوانین و مقررات تعیین شده مربوط به استفاده از ویلای های چادگان که به شرح زیر درج شده را به صورت کامل مطالعه و نسبت به رعایت موارد ذکر شده توسط خود و همراهان محترم اقدام فرمایید.

1- رعایت مقررات و شئون اسلامی و همچنین نظم و آرامش از سوی متقاضی و همراهان محترم ایشان الزامی می باشد.

2- ظرفیت پذیرش ویلا به اتفاق شخص دارای معرفی نامه حداکثر 10 نفر و با احتساب نفر اضافه و پرداخت هزینه حداکثر 12 نفر می باشد.

3- به منظور خدمت رسانی هر چه بهتر به سایر همکاران ،خواهشمند است نسبت به تخلیه ویلا راس ساعت مقرر اقدام فرمایید.

4- ساعت تحویل ویلا به پرسنل در شش ماهه اول حداکثر تا ساعت21:00  و در شش ماه دوم حداکثر ساعت 20:00 می باشد.

5- همراه داشتن شناسنامه زوجین جهت پذیرش ویلا الزامی می باشد.

6- همراه داشتن دو کارت شناسایی معتبر عکسدار از شخص معرفی شده الزامی می باشد. لازم به ذکر است از ورود افراد به صورت گروه های مجردی جلوگیری به عمل خواهد آمد.

7- در صورت همراه داشتن نفرات اضافه ، به ازاء هر نفر (در هر شرایط سنی) مبلغ 000 150 ریال دریافت خواهد شد.

8- استفاده از ویلا صرفا جهت پرسنل شاغل یا بازنشسته دارای معرفی نامه بوده و همکاران حق واگذاری ویلا به افراد غیر را ندارند.

9- طبق ضوابط سازمان عمران زاینده رود ، از ورود بیش از دو دستگاه خودرو به داخل دهکده ممانعت به عمل خواهد آمد.

10- خواهشمند است در مدت زمان استفاده از ویلا ، از وسایل موجود نهایت مراقبت را به عمل آورده و نظافت داخل ویلا و محیط اطراف خارج از ویلا را رعایت فرمایید.

 

 

بالا