معرفی مجموعه فرهنگی و رفاهی شماره سه (مشهد)

این مجموعه فرهنگی مذهبی در شهر مشهد مقدس و درکنار بارگاه امام رضا(ع) واقع شده و سالانه پذیرای همکاران دانشگاه علوم پزشکی اصفهان می باشد؛ که افراد پذیرفته شده توسط سهمیه هایی که از طریق مدیریت رفاه اعلام می گردد انتخاب و به این مجموعه معرفی می گردند.

 

 

 

 

 

 

 

رزرو سهمیه های کنسل شده مراکز

قابل توجه همکاران محترم :

خواهشمند است قوانین و مقررات تعیین شده مربوط به استفاده از زائر سرا که به شرح زیر درج شده را به صورت کامل مطالعه و نسبت به رعایت موارد ذکر شده توسط خود و همراهان محترم اقدام فرمایید .

1- داشتن شناسنامه فرد و همراهان الزامی می باشد.

2- رعایت مقررات و شئون اسلامی و همچنین نظم و آرامش از سوی متقاضی و همراهان محترم ایشان الزامی می باشد .

3- ظرفیت پذیرش به اتفاق شخص دارای معرفی نامه حداکثر 5 (پنج)نفر می باشد .

4- زمان ورود به زائر سرا ساعت 14:00 بعدازظهر و زمان خروج (روز آخر) ساعت 10:00 صبح خواهد بود؛ خواهشمند است نسبت به تخلیه سوئیتها راس ساعت مقرر اقدام فرمایید.

5- استفاده از زائر سرا صرفا جهت پرسنل شاغل یا بازنشسته دارای معرفی نامه بوده و افراد حق واگذاری سهمیه خود به دیگری را ندارند .

6- خواهشمند است در مدت زمان استفاده از سوئیتها،از وسایل نهایت مراقبت را به عمل آورده و نظافت داخل سوئیتها را رعایت فرمایید .

7- همرا داشتن وسایل شخصی و ضروری از قبیل حوله و...... الزامی است.

8- زائر سرا فقط پذیرای اسکان مهمانان بوده و فاقد رستوران می باشد .

9- امکانات داخل سوئیتها عبارتند از : یک اتاق خواب ، پذیرایی و سرویس بهداشتی ، دو عدد تختخواب ، یخچال ،تلویزیون ، فرش ، ظروف ، چای ساز ، لیوان ، سینی و ...

10- طبخ هر گونه غذا در داخل سوئیتها ممنوع می باشد . به منظور رفاه حال زائران در قسمت زیر زمین، آشپزخانه با امکانات با ظروف از قبیل قابلمه موجود می باشد.

11- همراه بردن وسایلی از قبیل پلوپز، پیک نیک ، قلیان و ... ممنوع بوده و از این کار به شدت ممانعت به عمل خواهد آمد .

12- محیط زائر سرا آرام و همکاران محترم قصد استراحت دارند ، لذا از ایجاد سر و صدا توسط بچه ها و استفاده بی مورد از آسانسور جلوگیری به عمل آورید.

13- درحفظ و نگهداری سوئیتها و وسایل داخل آن دقت لازم را به عمل آورید زیرا درصورت بروز خسارت،ملزم به جبران آن خواهید بود .

 

 آدرس: مشهد مقدس - خیابان امام رضا(ع) 24 (تهران قدیم) - کوچه باقریه

تلفن تماس: 38514921 - 051 38514922 - 051 فکس: 38514920 - 051

 

 

 

بالا